Katalog Netbooků.cz

seznamka

Tenhle server je sice zaměřen na počítače a vše s nimi spojené, nicméně jeden z našich dalších projektů si také zaslouží, aby byl zmíněn – je zaměřený hlavně na ty z nás kdo jsou stále svobodní a hledají cestu, jak se pomocí internetu seznámit.

Ano, uhodli jste, jde o online seznamku, ale ne ledajakou seznamku, tahle opravdu funguje, postarali jsme se totiž, aby zde nebyly žádné falešné profily, a každý nově vytvořený profil je ručně zkontrolován. Kromě toho jde o placenou službu, a i když to mnozí vnímají jako její hendikep tak opak je pravdou. Neplacené služby nijak nenutí své uživatele aby byly při vytváření svých profilů poctiví, aby se snažili je vyplnit opravdu svědomitě a aby byl jimi zadaný obsah pravdivý. Naproti tomu jakmile už někdo zaplatí byť i minimální cenu v řádu desetikorun, za to, aby získal přístup do seznamky, pak už může očekávat, že míra pravdivosti a poctivosti zde vytvořených profilů bude daleko větší.

Už vás nebudu napínat, adresa té online seznamky je www.ELITEDATE.cz a jde o projekt, který je na našem českém internetu koncepčně nový, zaměřený hlavně na střední a vyšší management a lidi z IT, tedy vrstvu lidí, která díky svému pracovnímu vytížení a zařazení opravdu nemá moc příležitostí k seznámení. Pro tyto lidi není nedostatek času výmluva, ale denní realita. Pokud plánujete den na minuty a ne na hodiny, pak se Vám hodí, pokud někdo udělá práci s hledáním za vás a od toho je tu naše seznamka.

Druhou věcí, která naši seznamku výrazně odlišuje od konkurence, je zaměření striktně na vážný vztah, proto na ELITEDATE.cz nenajdete kolonky jako flirt, sex atp. Opravdu se snažíme pomoci jen lidem, kteří stojí o seznámení s potencionálními životními partnery a dlouhodobé známosti.

Snažíme se maximálně zjednodušit hledání vhodných partnerů pro vážný vztah, a proto také profily ověřujeme telefonicky, neúplné profily buď ve spolupráci s jejich vlastníky doplňujeme anebo v případě nezájmu z jejich strany rovnou mažeme. Výsledky vyhledávání potencionálních partnerů z našeho párovacího algoritmu jsou proto mimořádně relevantní a přínosné.

Potřebujete přesvědčovat dále? Pak si přečtěte něco o tom, proč byste se měli seznámit pomocí ELITEDATE.cz. Velmi výmluvné jsou také příběhy již seznámených uživatelů, které hovoří sami za sebe - je to docela síla, když váš projekt má opravdové výsledky v reálném životě. Držíme Vám palce se seznamováním, a pokud se chcete zaregistrovat ihned, zde je odkaz na registraci a také nezapomeňte sledovat facebookový profil naší seznamky, několikrát do roka zde najdete akce, kdy v rámci nějakého významného dne či události dáváme členství se slevou nebo dokonce úplně zdarma.